Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, Başkan Gültak ile buluştu | İmge Gazetesi
             HABER ARŞİVİ    |    GÜNCEL    |    ÖZEL HABER    |    SİYASET    |    KÜLTÜR SANAT    |    EKONOMİ    |    YAŞAM    |    SPOR


Şahinbey Belediye Başkanı Tahmazoğlu, Başkan Gültak ile buluştu


Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, Gaziantep’in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu’nu ağırladı.

 

Akdeniz Belediye Başkanı Muhammet Mustafa Gültak, Gaziantep'in Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu'nu ağırladı. Fikir alışverişinde bulunan iki belediye başkanı, tecrübelerini paylaşma noktasında buluştu.

Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, bir dizi konuda fikir alışverişinde bulunmak ve iki belediye arasında işbirliğini geliştirmek amacıyla Akdeniz Belediye Başkanı Gültak'ı makamında ziyaret etti.

“Birbirimizin tecrübelerini paylaşacağız”

Ziyareti hakkında bir değerlendirme yapan Başkan Tahmazoğlu, iki belediyenin kardeş belediye olduğunu hatırlatarak, “Akdeniz ile Şahinbey belediyelerimiz, daha güzel hizmet ve projeler üretmek, nihayetinde halkımıza kaliteli ve güzel hizmetler vermek amacıyla işbirliği ve fikir birliği içinde olacak. Birbirimizin tecrübelerini paylaşacağız. Akdeniz Belediye Başkanımızın fikirleri ve çalışmalarından da faydalanmış olacağız. Çalışmalarından dolayı başkanımıza ve ekibine teşekkür ediyorum” dedi.

“Şahinbey, herkesin dikkatini çeken bir belediye”

Akdeniz Belediye Başkanı Gültak da ziyareti dolayısıyla Başkan Tahmazoğlu'na teşekkür ederek, belediyeler arasındaki işbirliği, iletişim ve koordinasyonun önemine dikkat çekti. Her iki belediye olarak sürekli fikir alışverişi içinde olacaklarını kaydeden Başkan Gültak, “Başkanımız, belediye başkanlığı anlamında bizden tecrübeli. Ayrıca, Türkiye'de en önemli kentsel dönüşüm ve diğer hizmetler konusunda ses getirmiş bir belediye başkanımız. Herkesin dikkatini çeken bir belediye oldukları için de kendilerine teşekkür ediyorum” şeklinde konuştu.

Gültak, ekibiyle birlikte Şahinbey'i ziyaret ettiğini de belirterek; “Bürokratlarımız da çeşitli eğitimler aldılar. Yine bürokratlarımızla birlikte Akdeniz'de farklı mekanları ziyaret edeceğiz. Belediye içinde bürokratlarımızla birlikte başkanımızın tecrübelerinden ve fikirlerinden faydalanacağız. Amacımız; Akdeniz'de yaşayan insanlarımızı çok daha güzel ve nitelikli hizmetlerle buluşturmak” diye konuştu.

 

 

Etiketler :
Paylaş :

Yorum Ekle comment Yorumlar (0)

Yapılan yorumlarda IP Bilgileriniz kayıt altına alınmaktadır..!

 
  FLAŞ HABER

  HABER ARA
 
 
  
  YAZARLAR
   
  FLAŞ HABER 


 
 
ANASAYFA İLETİŞİM KÜNYE GÜNCEL HABERLER SİYASET HABERLERİ SPOR HABERLERİ GİZLİLİK İLKELERİ

 

İmge Gazetesi Mersin | Resmi Web Sitesi | Siteden yararlanırken gizlilik ilkelerini okumanızı tavsiye ederiz.
imgegazetesi.com © Copyright 2014-2020 Tüm hakları saklıdır. İzinsiz ve kaynak gösterilemeden yayınlanamaz, kopyalanamaz, kullanılamaz.

URA MEDYA